Nowa wizja średniowiecza w serialu "Rozczarowani"

11 lipca 2018

Netflix przedstawia pierwszą zapowiedź swojego nowego serialu animowanego pt. Rozczarowani, gdzie w średniowiecznych realiach ujrzymy zadziornego elfa, osobistego demona oraz niewylewającą za kołnierz księżniczkę.

Widzowie Rozczarowanych zostaną porwani do upadającego średniowiecznego królestwa, w którym absurdalne przygody przeżywa młoda księżniczka, jej elfi towarzysz i demon. To niezwykłe trio napotka na swojej drodze ogry, duszki, harpie, chochliki, trolle, wodne stworzenia i mnóstwo ludzkich półgłówków.

Rozczarowani to produkcja The ULULU Company dla Netflix. Twórcą serialu jest Matt Groening. Jest on także producentem wykonawczym wraz z Joshem Weinsteinem. Głosu serialowym postaciom użyczyli Abbi Jacobson, Nat Faxon i Eric Andre oraz John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding i Lucy Montgomery. Twórcą animacji jest Rough Draft Studios.

Serial będzie dostępny na Netflix już 17 sierpnia 2018. Po wszelkie materiały na temat produkcji zapraszamy na oficjalną stronę serialu w serwisie.


Justina za Netflixblog comments powered by Disqus