Nowe informacje o adaptacji "Mortal Kombat"

10 lipca 2018
Do sieci trafiły opisy postaci jakie mają pojawić się w nowej ekranizacji serii gier Mortal Kombat. Możliwe, że twórcy zastosują kilka kontrowersyjnych rozwiązań dla swojej produkcji.
 
 
Pierwszą decyzją jaka może wzbudzić mieszane uczucia wśród fanów serii gier jest postać głównego bohatera. Zgodnie z opisami poszczególnych postaci opublikowanymi przez The That Hashtag Show w filmie zadebiutuje zupełnie nowy protagonista - Cole Turner. Bohater będzie owdowiałym bokserem, który stara się samodzielnie wychować córkę. Jak na razie postać nie wydaje się być zbyt oryginalna. Innym rozwiązaniem, które za pewne spotka się z dużą krytyką jest zmiana dotycząca Lorda Raidena. W opisie Boga piorunów (nazwanego również imieniem Jin) napisano, że jest on czternastolatkiem. Tak młodo Raiden jeszcze nigdy nie został przedstawiony, lecz możliwe jest pojawienie się tego bohatera także w starszej wersji (w końcu jest bogiem). Reszta jego opisu pokrywa się z rolą jaką odgrywał w grach. Niepokojący jest też brak jakichkolwiek wzmianek na temat dwóch najpopularniejszych wojowników, którzy od zawsze są utożsamiani z serią - Scorpion i Sub-Zero.
 
W opisach pojawiły sie także imiona grupy postaci mniej lub lepiej znanych z gier. Wśród nich są Kano, Sonya Blade, Mileena, Jackson "Jax" Bridges, Liu Kang, Kung Lao, Shang Tsung, Drahmin, Kabal, Nitara, Reiko i nadzorca wieży zegarowej oraz pól treningowych. Poza tym są też opisy rodziny Cole'a: jego córki Emily, teściowej Sophii i szwagierki Jess. Pełne opisy można znaleźć tutaj.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus