Oficjalna grafika do "Fear the Walking Dead"

10 lipca 2018

W piątek 6 lipca, AMC zaprezentowało nową grafikę do serialu Fear the Walking Dead, który powróci z drugą częścią 4. sezonu już w sierpniu.

Premiera odbędzie się w poniedziałek, 13 sierpnia o 3:00, równocześnie z amerykańską premierą, wyłącznie na kanale AMC Polska. Powtórna emisja odbędzie się tego samego dnia o 22:00.

Pierwsza połowa 4. sezonu rozpoczęła się od sceny, w której przy ognisku siedzi jedna osoba,a zakończyła się spotkaniem wokół niego dziewięciu postaci. Bohaterowie, którzy rozpoczęli swoją podróż w odosobnieniu, zetknęli się ze sobą w nieoczekiwany sposób i znaleźli się w miejscu, w którym nigdy by się nie spodziewali znaleźć razem. W drugiej połowie sezonu odkryją, kim są, zarówno jako jednostki, jak i część większej grupy, a także dowiedzą się, w jakim kierunku będą dalej podążać. Zmierzą się z nowymi przeciwnikami: ludźmi, nieumarłymi, a nawet naturą. Będzie to podróż pełna niebezpieczeństw, miłości, złamanych serc, straty i jak się okaże – także nadziei.

Aktorzy oraz producenci bijącej rekordy popularności serii AMC Fear the Walking Dead pojawią się również podczas tegorocznej edycji festiwalu Comic-Con w San Diego, w stanie Kalifornia. Panel poświęcony Fear the Walking Dead odbędzie się w piątek, 20 lipca. Wezmą w nim udział członkowie obsady: Colman Domingo, Alycia Debnam-Carey, Lennie James, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace oraz Jenna Elfman, a także producenci wykonawczy i showrunnerzy Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg i producenci wykonawczy Scott M. Gimple, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero oraz David Alpert. Panel będzie moderowany przez Yvette Nicole Brown.


Justina za AMC Polskablog comments powered by Disqus