Pierwszy zwiastun "Tales from the Hood 2"

10 lipca 2018

Prezentujemy pierwszy, oficjalny zwiastun antologii grozy pt. Tales from the Hood 2. To kontynuacja horroru z 1995 roku. W roli głównej występuje Keith David (CośAtlas chmur).

Rusty Cundieff i Darin Scott nakręcili w 1995 roku horror komediowy pt. Tales from the Hood, który zdecydowanie był miejską odpowiedzą na legendarne Opowieści z krypty. Jednocześnie będąc kilkoma historiami, tworzącymi obraz o tematyce antologii. W oryginale wystąpili m.in.: Corbin Bernsen czy Roger Guenveur Smith. Teraz, dwadzieścia trzy lata później, doczekamy się kontynuacji. 
 
Tales from the Hood 2 przedstawi publiczności cztery zupełnie nowe i przerażające krótkie opowieści, które nawiązują do klasycznych korzeni oryginalnego filmu. Nie zabraknie zarówno momentów przerażenia, jak i zabawnych sytuacji. Według pierwszych opinii - tuż po pokazach testowych - określano film jako będący wypełnionym jeszcze bardziej ostrym komentarzem społecznym i kulturalnymi podtekstami, które jednocześnie mają prowokować i straszyć widzów.
 
Znany z horrorów Coś czy Chain Letter aktor Keith David wcieli się w rolę Pana Portifoy'a Simmsa, narratora i przewodnika antologii, który wprowadzi widzów w mrożące krew w żyłach historie o pożądaniu, chciwości, dumie i polityce poprzez opowieści o demonicznych lalkach, opętanych maniakach oraz mściwych i historycznych duchach. 
 
Kontynuacja przełomowego Tales from the Hood ponownie połączyła losy producenta wykonawczego i zdobywcę Honorowego Oscara Spike'a Lee (Malcom X) oraz scenarzystów i reżyserów Rusty'ego Cundieffa i Darina Scotta.
 
Tales from the Hood 2 będzie miał swoją światową premierę już niedługo - podczas 22. edycji Fantasia Film Festival w Montrealu w Kanadzie, w piątek, 13 lipca. Później film będzie pokazywany na kolejnych imprezach. Z kolei na nośniki dvd i Blu-ray trafi 2 października. 
 
Produkcja jest reklamowana hasłem: Stare grzechy... Nowe opowieści.
 
Poniżej prezentujemy oficjalny zwiastun oryginału oraz części drugiej.
 
 
 
 
 
 


:: Źródło ::blog comments powered by Disqus