"The Meg" na najnowszym spocie TV

9 lipca 2018

Tego lata w kinach będzie straszył największy rekin jaki kiedykolwiek istniał, a jego moc możecie zobaczyć na półminutowym spocie jaki wypuścił Warner Bros Pictures.

Jason Statham tym razem będzie miał dużo większego, silniejszego, a przede wszystkim najbardziej żarłocznego przeciwnika, bowiem walkę na śmierć i życie stoczy z prehistorycznym rekinem - Megalodonem.

The Meg reżyseruje John Turteltaub na podstawie scenariusza Deana Georgarisa, Jona Hoebera i Ericha Hoebera. Całość oparta jest na książce Steve’a Alten’a. Oprócz Stathama, do obsady należą m.in. Li Bingbing, Cliff Curtis, Rainn Wilson, Ruby Rose, Winston Chao,  Page Kennedy, Jessica McNamee, Robert Taylor, Sophia Shuya Cai oraz Masi Oka.

Jason Statham wciela się w rolę byłego komandora, eksperta od nurkowania, Jonasa Taylora, który zostaje wydalony ze służby, kiedy to przerywa misję i zostawia swoją załogę na dnie oceanu. Powodem tak strasznej decyzji był Megalodon, na którego Jonas natrafił, jednakże nikt mu nie wierzy, a to wydarzenie nie tylko zrujnowało jego karierę, ale i małżeństwo oraz odebrało mu resztki honoru. Jednak pięć lat później, kiedy w głębinach Rowu Mariańskiego osiada łódź podwodna z jego byłą żoną na pokładzie to właśnie on zostaje wezwany na ratunek. Decyduje się wyruszyć na szaleńczą misję, ponieważ może to być dla niego jedyna szansa na przywrócenie swojego dobrego imienia, ale również chce się przekonać o tym czy nie zwariował i prehistoryczny drapieżnik naprawdę nadal żyje. Czy uda mu się wykonać misję i ujść przy tym z życiem?  Tego dowiecie się już niebawem.

The Meg w kinach pojawi się 10 sierpnia br.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus