"The Walking Dead" – data premiery 9. sezonu oraz zwiastun

30 lipca 2018

FOX ujawnia datę premiery oraz pierwszy zwiastun 9. sezonu The Walking Dead! Serial powróci na FOX już 8 października o godz. 22:00.

 

Z zakończonego niedawno Comic Conu w San Diego FOX przynosi same dobre wieści dla wszystkich fanów serialu The Walking Dead. Właśnie tam ogłoszono, że premiera 9. sezonu odbędzie się 8 października o godz. 22:00, czyli kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych. To jednak nie wszystko! Stacja przedstawia również pierwszą, polską zapowiedź wideo produkcji! Jest co oglądać, bo klip trwa aż 5 minut i 30 sekund!

 

Do tej pory producenci serialu nie chcieli za wiele zdradzać na temat fabuły nowego sezonu. Wiemy jednak, że nastąpi spory przeskok w czasie, co było już widoczne na pierwszym plakacie opublikowanym niedawno przez FOX. Już teraz producenci, w tym nowa showrunnerka produkcji Angela Kang, która zastąpiła na tym stanowisku Scotta M. Gimple, zapowiada nowy początek dla bohaterów The Walking Dead! Najnowszy sezon będzie miał trochę odmienny klimat. Tam gdzie zniszczeniu ulegnie dzieło człowieka, wkraczać będą siły natury. Członkowie grupy będą ze sobą współpracowali na wielu frontach, ich wizja odniesie sukces ale pojawią się też pewne pęknięcia. – tłumaczyła Kang w jednym z wywiadów.

Co dzieje się z Neganem, którego w finałowym odcinku 8. sezonu oszczędził Rick? Czy po tej decyzji Rick pozyskał sobie nowych wrogów, którzy do tej pory byli jego najbliższymi sprzymierzeńcami? Co dzieje się w Alexandrii, Królestwie i Hilltop? Jak poradzą sobie bohaterowie w budowaniu nowej cywilizacji? Na te i inne pytania otrzymamy odpowiedź już niedługo.


Justina za FOXblog comments powered by Disqus