Trzeci sezon serialu "Zwierzęta" w HBO

11 lipca 2018

W nowym trzecim sezonie serialu animowanego HBO Zwierzęta głosu postaciom użyczy gwiazdorska obsada, a premiera produkcji już w sierpniu.

Animowany serial komediowy braci Duplass opowiadający o przygodach zróżnicowanej populacji nowojorskich zwierząt, które starają się przetrwać w Nowym Jorku, powraca do HBO. W nowym sezonie bohaterowie będą musieli odnaleźć się w postapokaliptycznym świecie bez ludzi. Polska premiera trzeciego sezonu Zwierząt odbędzie się w HBO GO 4 sierpnia. Na antenie HBO3 serial emitowany będzie od 10 sierpnia. Trzeci sezon składa się z dziesięciu odcinków. Oba dotychczasowe sezony są dostępne w HBO GO.

W trzecim sezonie serialu powracamy do Nowego Jorku – jednego z najmniej przyjaznych zwierzętom miejsc na Ziemi. Po apokalipsie w drugim sezonie, ludzie całkowicie zniknęli z powierzchni miasta. Teraz każdy pies, każdy zwierz ma swój dzień – dosłownie. Małe i większe stworzenia odkrywają przestrzeń i życie na nowo.

Zwierzęta to czerpiąca z różnych gatunków produkcja zrealizowana z dużą dozą humoru. W trzecim sezonie pojawi się gwiazdorska obsada użyczająca głosu zwierzętom. Widzowie usłyszą takich artystów, jak: Lucy LiuMichael SheenDemi Moore, Moby, Tracy MorganJohn MulaneyNatasha LyonneAwkwafina oraz Edie Falco.Twórcami tego pełnego ironii i groteski animowanego serialu dla dorosłych są Phil Matarese oraz Mike Luciano, a producentami Mark oraz Jay Duplass.


Justina za HBOblog comments powered by Disqus