Wieści z Comic Con: Nowy plakat "Predatora"

19 lipca 2018

Wytwórnia 20th Century Fox ujawniła, podczas trwania jednego z paneli w San Diego, plakat najnowszego Predatora w reżyserii Shane’a Black’a.

Predatorzy  spowrotem wracają na ziemię, aby siać śmierć i zniszczenie, tym razem są jednak jeszcze bardziej silniejsi i mądrzejsi, dzięki DNA innych gatunków. Akcja filmu rozpoczyna się w małym miasteczku w trakcie Halloween. Dzieciaki chodzą od domu do domu i zbierają cukierki. W jednym z domów, niczego nie świadomy chłopiec otwiera tajemniczą paczkę, w której znajduje maskę Predatora i dziwny przedmiot przypominający statek kosmiczny. Bawiąc się nim przypadkowo budzi prawdziwy statek Predatorów, który rozbija się o ziemię. Wyginięciu rasy ludzkiej może zapobiec tylko grupa byłych komandosów, którzy wyruszają na samobójczą misję.

W filmie wystąpią m.in. Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay, Keegan-Michael Key, Olivia Munn, Sterling K. Brown, Alfie Allen, Thomas Jane, Augusto Aguilera, Jake Busey oraz Yvonne Strahovski. Black, który jest także współautorem scenariusza z Fredem Dekkerem, potwierdził, iż film kontynuuje wątki z dwóch poprzednich filmów i nie jest początkiem żadnej nowej serii, a uzasadnienie pojedynczego tytułu zawarte zostało w scenariuszu.

Premiera Predatora już 14 września. Produkcja ta nosić będzie kategorię R.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus