Wieści z Comic Con: pierwszy materiał promujący "Good Omens"

22 lipca 2018

W San Diego Amazon opublikował pierwszy materiał promujący serial Good Omens będący ekranizacją powieści Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta.

Podana została również informacja co do tego kto pojawi się w produkcji jako „głos Boga”. Swojego głosu użyczy Frances McDormand, tegoroczna zdobywczyni Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa.

Good Omens planowany jest jako miniserial składający się z 6 odcinków. Jego reżyserem jest Douglas Mackinnon. Premiera planowana jest na przyszły rok i odbędzie się w serwisie Prime Video. W rolach głównych wystąpią m.in. Michael Sheen, David Tennant, Jon Hamm, Jack Whitehall oraz Michael McKean.

Fabuła serialu opowiadać będzie o wydarzeniach jakie poprzedzają apokalipsę. Anioł Azirafal oraz demon, agent piekła – Crowley, chcą pozostać na Ziemi, ale problemem jest nadchodząca apokalipsa, dlatego postanawiają zapobiec jej unicestwieniu. Aby tego dokonać muszą zatrzymać Czterech Jeźdźców Apokalipsy, a co najważniejsze zabić Antychrysta. Z tym ostatnim jest mały problem. Okazuje się bowiem, że ma on dopiero 11 lat i jest bardzo sympatycznym chłopcem.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus