Zaczęło się odliczanie do końca świata – nowe zwiastuny filmu "Zegar czarnoksiężnika"

26 lipca 2018

Dwukrotna laureatka Oscara Cate Blanchett oraz Jack Black w przygodowej opowieści fantasy, o konsekwencjach igrania z wiecznością.

Nastoletni Lewis Barnavelt po śmierci rodziców trafia do położnej na odludziu posiadłości ekscentrycznego wuja Jonathana. Wkrótce po przybyciu chłopak odkrywa, że wuj praktykuje różne formy magii i eksploruje niebezpieczne obszary światów równoległych. Wszystko po to, by rozwikłać zagadkę zaginionego mistrza czarnej magii Isaaca Izarda, który skonstruował zegar odmierzający czas do nadchodzącej Apokalipsy. Zegar ukryty jest w murach ogromnej posiadłości, a jego odnalezienie jest jedynym sposobem, by powstrzymać nadchodzącą zagładę.

Produkcja opiera się na lubianej przez dzieci opowieści fantasy Luis Barnavelt i zegar czarnoksiężnika Johna Bellairs’a. Reżyserem ekranizacji jest Eli Roth, a autorem scenariusza – Eric Kripke. Do obsady należą Owen Vaccaro (Luis), Cate Blanchett (Pani Zimmerman), Jack Black (wuj Luisa), Kyle MacLachlan, Colleen Camp, Renee Elise Goldsberry, Vanessa Anne Williams oraz Sunny Suljic.

Premiera produkcji odbędzie się 21 września br.


Justina za RabbitActionblog comments powered by Disqus