Bohaterki nowego "Terminatora" na pierwszym zdjęciu

1 sierpnia 2018
Wytwórnia Paramount opublikowała dzisiaj pierwsze ofocjalne zdjęcie przedstawiające protagonistki nowego filmu o zabójczych maszynach z przyszłości.
 
 
Na zdjęciu możemy zobaczyć Natalię Reyes, Mackenzie Davis i Lindę Hamilton w kostiumach i charakteryzacji. Pierwsza z pań zagra postać imieniem Dani Ramos. Po stroju - wyglądającym jak ubranie robocze - można wywnioskować, że ta bohaterka niespodziewanie wpadnie w sam środek walki o przyszłość ludzkość. U Grace granej przez Davis rzucają się w oczy blizny jak po interwencji chirurgicznej. Możliwe, że będzie ona jednym z Terminatorów przysłanych z przyszłości lub ludzką kobietą ze znaczną ilością podskórnych wszczepów cybernetycznych. Hamilton po trwającej ponad 25 lat przerwie powraca jako Sarah Connor i na tym zdjęciu wygląda całkiem groźnie.
 
W nowym Terminatorze zobaczymy także powrót Arnolda Schwarzeneggera oraz debiut Gabriela Luny jako nowej maszyny. Obraz ma być częściowym rebootem serii ignorującym wydarzenia, które miały miejsce po filmie Terminator 2: Dzień sądu.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus