"Han Solo" już niedługo na DVD!

9 sierpnia 2018

Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie wyreżyserowany przez zdobywcę Oscara Rona Howarda zabiera widzów w podróż w głąb przestępczego półświatka razem z ukochanym łotrem galaktyki - Hanem Solo. Film dostępny będzie na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD od 26 września.

W głównych rolach w filmie Han Solo: Gwiezdne wojny – historie występują: Alden Ehrenreich (Han Solo), Woody Harrelson (Beckett), Emilia Clarke (Qi’ra), Donald Glover (Lando Calrissian), Thandie Newton (Val), Phoebe Waller-Bridge (L3-37), Paul Bettany (Dryden Vos) i Joonas Suotamo jako Chewbacca.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie na podstawie scenariusza Jonathana Kasdana i Lawrence’a Kasdana, został wyprodukowany przez Kathleen Kennedy, Allison Shearmur i Simona Emanuela. Lawrence Kasdan, Jason McGatlin, Phil Lord i Christopher Miller to producenci wykonawczy filmu. W prace nad filmem zaangażowani byli: nominowany do Oscara, autor zdjęć Bradford Young, podwójny zdobywca Oscara, montażysta Pietro Scalia, koordynator efektów specjalnych Dominic Tuohy, odpowiedzialny za efekty specjalne Rob Bredow oraz kompozytor muzyki filmowej John Powell. W gronie twórców znaleźli się także znani z poprzednich filmów z serii Gwiezdne wojny: scenograf Neil Lamont, specjalista efektów specjalnych Neal Scanlan, odpowiedzialni za kostiumy David Crossman i Glyn Dillon, rekwizytor Jamie Wilkinson, stylistka fryzur Lisa Tomblin-Fitzpatrick oraz charakteryzatorka Amanda Knight. Autorem głównego motywu muzycznego do Han Solo: Gwiezdne wojny – historie, jak i oryginalnej ścieżki dźwiękowej do Gwiezdnych wojen, jest legendarny kompozytor John Williams.

Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie odkrywa kulisy spotkania Hana z pilotem Chewbaccą oraz cieszącym się złą sławą hazardzistą Lando Calrissianem, a także jego pełną przygód przeszłość u boku ulicznej złodziejki Qi'ry i kryminalisty Becketta.

Wydania Blu-ray oprócz filmu zawierają dużo ciekawych materiałów dodatkowych, które zabierają fanów za kulisy produkcji. Dają niepowtarzalną okazję, aby przyjrzeć się dyskusji pomiędzy znakomitą obsadą a scenarzystami. Odkrywają historię przyjaźni Hana i Chewiego, genezę Sokoła Millenium i tego, w jaki sposób trafił w ręce Hana Solo. Pokazują kulisy tworzenia filmu i emocjonujących sekwencji akcji, a także osiem niewykorzystanych i rozszerzonych scen. Dodatki te to: Han Solo: Spotkanie filmowej drużyny, Kasdan i Kasdan, Sokół Millenium, Ucieczka z Korelii, Napad na pociąg, Chewie, Jak zostać droidem L3-37, Witamy w forcie Ypso; Wir: Trasa na Kessel; Sceny niewykorzystane.


Justina za Galapagosblog comments powered by Disqus