Już od jutra "Ant-Man i Osa" w kinach Cinema City

2 sierpnia 2018

Jutrzejszy dzień będzie wyjątkowym dniem dla wszystkich fanów produkcji Marvela. Tym razem na ekrany kin powróci Ant-Man, w najnowszej odsłonie swoich przygód pt. Ant-Man i Osa. 

Ant-Man i Osa to film wyczekiwany przez fanów Universum Marvela na całym świecie. Będzie to już kolejny film z Marvel Cinematic Universe, a jednocześnie kontynuacja pierwszej części Ant-Man z 2015 roku. Tym razem główny bohater (w tej roli znany z poprzedniej części Paul Rudd) musi stawić czoło wyjątkowo groźnym przestępcom, ale także demonom przeszłości…. Pomoże mu w tym Hope Van Dyne zwana „Osą” (Evangeline Lilly). Czy im się uda? Przekonaj się jakie sekrety wyjdą na jaw w drugiej części i czy ludzie-owady poradzą sobie z przeszkodami, które napotkają. Bohaterowie są jedyną nadzieją ludzkości! W filmie pojawi się także cała plejada gwiazd z Michelle Pfeiffer, Michaelem Douglasem i Laurencem Fishburnem na czele.

Ant-Man i Osa będzie można oglądać w salach IMAX na gigantycznym, panoramicznym ekranie. Film wyświetlany będzie także w sali 4DX oraz w salach z nagłośnieniem Dolby Atmos, co zagwarantuje niepowtarzalne doznania słuchowe – sprawiając wrażenie dźwięku otaczającego z każdej strony niezależnie od miejsca zajmowanego na sali kinowej.

Dla pierwszych widzów filmu Ant-Man i Osa w kinach IMAX w premierowy weekend czeka niespodzianka – ekskluzywny plakat najnowszego hitu! Będzie to idealna okazja dla fanów na wzbogacenie swojej kolekcji.

Natomiast już dzisiaj z okazji premiery produkcji, Cinema City zaprasza na maratony Ant-Mana w salach IMAX! Podczas Maratonów, które rozpoczną się o godzinie 21:45 zostaną wyświetlone: Ant-Man i premierowo, chwilę po północy, już 3 sierpnia: Ant-Man i Osa!

Cinema City organizuje także w okresie wakacyjnym wyjątkową loterię „TAK SIĘ SKŁADA, ŻE WYGRYWASZ” , w której KAŻDY kupujący bilet w sieci Cinema City wygrywa atrakcyjne nagrody. Na wszystkich biletach zakupionych od 1 lipca znaleźć można unikalny kod, który należy zarejestrować na stronie www.kazdybiletwygrywa.pl i…. zaraz po tym przekonać się co wygraliśmy! W loterii czekają wspaniałe nagrody; samochód Jeep Renegade, bony paliwowe, rowery, wycieczki, karty UNLIMITED do kin Cinema City, przekąski kinowe, bilety  i wiele innych!


Justina za Cinema Cityblog comments powered by Disqus