Zwiastun "Hold the Dark"

22 sierpnia 2018

Netflix opublikował zwiastun swojego najnowszego thrillera Hold the Dark będącego adaptacją powieści Williama Giraldiego.

Reżyserem ekranizacji jest Jeremy Saulnier, a autorem scenariusza jest Macon Blair. W rolach głównych wystąpią Jeffrey Wright (Russell Core), Riley Keough (Medora Slone), James Badge Dale (Donald Marium), Beckham Crawford (Bailey), Julian Black Antelope i Alexander Skarsgard (Vernon Slone).

Hold the Dark to pełna napięcia opowieść o zemście, rodzinie i przeznaczeniu, osadzona na odległej, skutej lodem Alasce.  Russell Core to ekspert od wilków, który wynajęty zostaje przez matkę chłopca porwanego przez stado tychże drapieżników. Ma on za zadanie wytropić i zabić całą watahę. Core chodź posiada duże doświadczenie to przyjdzie mu okazać słabość i poznać gorycz własnych porażek, bowiem droga na którą wkroczył ukaże niemałe okrucieństwo natury. W trakcie krucjaty do rodzinnego domu przybywa ojciec porwanego chłopca, który na wieść o śmierci dziecka wpada w niepohamowaną złość. Łowcy przyjdzie zmierzyć się nie tylko z wilkami.

Premiera filmu na serwisie streamingowym już 28 września br. Wcześniej film odbędzie swoją światową premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus