Zwiastun serial "Maniac"

10 sierpnia 2018

Serial Maniac w serwisie Netflix dostępny będzie od 21 września, ale już teraz możecie rozpocząć swoją podróż do świata Wariata za pośrednictwem oficjalnego zwiastuna produkcji.

Twórcą serialu jest Patrick Somerville. Za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga. W rolach głównych występują Jonah Hill, Emma Stone, Justin Theroux, Aaralyn Anderson, Geoffrey Cantor, Josh Pais, Sonoya Mizuno i Julia Garner.

Osadzony w świecie podobnym do naszego, w czasach całkiem przypominających nasze, Wariat opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill), dwojga nieznajomych, którzy biorą udział w tajemniczym badaniu farmaceutycznym – każde z innego powodu. Annie, rozczarowana swoim bezcelowym życiem, zadręcza się swoją nieudaną relacją z matką i siostrą; Owen, piąty z kolei syn bogatego przedsiębiorcy z Nowego Jorku, całe życie zmaga się z niepotwierdzoną diagnozą schizofrenii. Życie obojga nie potoczyło się zbyt pomyślnie, cała nadzieja w nowej radykalnej terapii lekami. Jej twórca, doktor James K. Mantleray (Justin Theroux), twierdzi, że jest w stanie wyleczyć każdy aspekt ludzkiego umysłu - od choroby psychicznej po złamane serce. Dwójka bohaterów udaje się, wraz z innymi nieznajomymi, do siedziby Neberdine Pharmaceutical and Biotech na trzydniowy test leków, który, według zapewnień, ma na zawsze wyleczyć wszystkie bolączki pacjentów, nie powodując żadnych efektów ubocznych. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

Poniżej zwiastun oraz zdjęcia bohaterów, a po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę serialu w serwisie Netflix.


Justina za Netflixblog comments powered by Disqus