James Gunn i "Legion Samobójców"

9 października 2018
Długo nie trwał rozbrat Jamesa Gunna ze światem komiksu. Po zwolnieniu go przez Disneya scenarzysta i reżyser znalazł pracę u głównego konkurenta - Warner Bros.
 
 
Po tym jak latem Gunn został zwolniony wszyscy zachodzili w głowę jaki kierunek teraz obierze. Raczej bez zaskoczenia twórca sukcesu Strażników Galaktyki znalazł zatrudnienie przy produkcji na podstawie komiksów DC. Serwis The Wrap doniósł dzisiaj, że James Gunn napisze scenariusz do nowego Legionu Samobójców. Na razie jeszcze nie wiadomo czy główny zainteresowany zajmie się także wyreżyserowaniem obrazu. Ma to być realna opcja, a ostateczna decyzja zapadnie gdy Gunn już będzie miał napisany materiał do filmu.
 
Warner Bros. poszukiwało odpowiedniej do zajęcia się sequelem Legionu Samobójców praktycznie od czasu premiery pierwszej części. Wśród kandydatów do objęcia steru produkcji byli wymieniani David Ayer (wyreżyserował i napisał pierwszy film), Gavin O’Connor, Daniel Espinosa, a nawet Mel Gibson. Źródła ze studia podają jakoby Gunn nie zamierzał napisać jedynie kontynuacji, a stworzyć filmową markę od nowa.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus