Przerażająca twarz i muzyka - oto nowe "Halloween"

17 października 2018

Wczoraj i dzisiaj pojawiły się dość ciekawe materiały promujące nową wersję kultowego horroru o mordercy Michaelu Myersie.

Na kilka dni przed piątkową premierą w sieci pojawił się utwór z soundtracka zatytułowany Halloween Triumphant. Da się odczuć, że nuta niesie ze sobą coś niepokojącego i złowieszczego. Całą ścieżkę dźwiękową do filmu będzie można nabyć już od 19 października. Jest ona istnym hołdem dla pierwowzoru, który również skomponował i nagrał Carpenter, a było to aż 40 lat temu. Fani produkcji na pewno znajdą w niej elementy klasycznej partytury umiejętnie wplecionej w nowe dźwięki.

Producenci opublikowali także filmik, w którym autorzy wypowiadają się na temat tworzenia kultowej maski Michaela Myersa.

Nadchodzący sequel nie jest kontynuacją żadnego z dotychczasowych filmów, a skupia się na opowiedzeniu własnej historii. Do swojej roli powróci Laurie Strode, która po 40 latach ponownie będzie musiała zmierzyć się ze swoim koszmarnym prześladowcą z przeszłości.:: Źródło ::blog comments powered by Disqus