Disney o swoim nowym serwisie

9 listopada 2018
Wreszcie znamy oficjalną nazwę serwisu stremingowego Disneya. Poza tym ujawniono kolejne produkcje jakie mają się na nim pojawić. Zapowiedziano dwa duże tytuły z MCU i Gwiezdnych wojen.
 
 
Prezes Disneya, Bob Iger wyjawił nowe informacje na temat ich serwisu streamingowego, który zadebiutuje w przyszłym roku. Wśród ogłoszeń padła oficjalna nazwa usługi - Disney+. Wstępne doniesienia sugerowały, że faktyczną nazwą będzie Disney Play. Poza tym wyjawiono także jakie nowe produkcje pojawią się w ofercie Disney+. Jedną z nich będzie serial skupiony na Lokim, w którym w ulubionego złoczyńcę fanów MCU znów wcieli się Tom Hiddleston. Na razie nie wiadomo kiedy zostanie osadzona akcja.
 
 
Nie zabrakło także nowych doniesień ze świata Gwiezdnych wojen. Jak się okazuje w planach oprócz The Mandalorian od Jona Favreau jest jeszcze jeden aktorski serial. Głównym bohaterem tej produkcji będzie znany z Łotra 1, Cassian Andor - w tej roli znów zobaczymy Diego Lunę. W tym przypadku wiadomo, że akcja rozgrywać będzie się przed wydarzeniam pierwszego spinoffu gwiezdnej sagi. Wiadomo również iż będzie to thriller szpiegowski.
 
 
Wśród innych ogłoszeń znalazły się także zapowiedzi kolejnych produkcji osadzonych w światach Potworów i spółki, a także High School Musical.
 :: Źródło ::blog comments powered by Disqus