Donald Trump - aktorstwo prawdziwe

Autor: Korni
Korekta: osti
15 sierpnia 2016

Donald Trump - aktorstwo prawdziwe

Od wizerunku Donalda Trumpa, jednego z dwójki kandydatów na stanowisko prezydenta USA, napływającego zewsząd w mediach społecznościowych, nie jesteśmy w stanie uciec, ale czy kojarzycie go także z kadrów filmowych? Jeśli nie, to chętnie przedstawimy Wam najciekawsze role tego niekonwencjonalnego polityka.

Trump dał się poznać jako aktor o wielu twarzach: wystąpił zarówno w reklamówce Pizzy Hut, jak i przeprowadził wywiad sam ze sobą w programie telewizyjnym Tonight Show. W filmach i serialach pojawiał się w sumie kilkanaście razy. Najczęściej w roli osoby, którą darzy szczerym uwielbieniem… czyli grając samego siebie.

Bajer z Bel-Air

Wszyscy urodzeni w latach 80-tych dwudziestego wieku na pewno kojarzą ten kultowy serial. Will Smith, odtwórca głównej roli, z pewnością jest teraz niewymiernie szczęśliwy, że udało mu się zagrać u boku potencjalnego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Kevin sam w Nowym Jorku

Co roku świąteczna ramówka Polsatu serwuje nam to samo – nieśmiertelnego Kevina. Ale czy przez te wszystkie lata zauważyliście kogo mija nasz główny bohater w hotelowym lobby? Kto inny mógłby mieszkać w przepełnionym przepychem Plaza Hotel, jeśli nie Donald Trump?

Pomoc domowa

Trzeba przyznać, że Trump z czasem coraz bardziej się rozkręcał jeśli chodzi o aktorskie umiejętności. Ilość opanowanego tekstu była dłuższa, a mimika i gestykulacja na wyższym poziomie. Tylko jego bujne i błyszczące blond loki, mimo upływu lat, pozostają niewzruszone.

Seks w wielkim mieście

W serialu, który stał się pewnego rodzaju ikoną Nowego Yorku, nie mogło zabraknąć honorowego obywatela tego miasta. Donald Trump nie mówi za wiele, ale chyba w żadnym z nowojorskich pubów nie musiał używać zbyt wielu słów, aby poderwać dziewczynę.

Klan urwisów

Nie możemy pominąć filmu, w którym Trump przełamał swoje obawy przed otwarciem się na prawdziwe aktorstwo i wcielił się w całkowicie obcą mu postać. W familijnej produkcji zagrał ojca jednego z bohaterów.

Zoolander

Kolejnym dumnym aktorem, który miał okazje wystąpić w jednej produkcji z Donaldem Trumpem jest Ben Stiller. Szkoda tylko, że miliarder nie poparł kolejnej części produkcji: Zoolander 2. Może po prostu przestał być już być fanem projektanta.

Dwa tygodnie na miłość

Ostatnim z filmów, które chcielibyśmy Wam przedstawić to klasyka komedii romantycznych. Hugh Grant i Sandra Bullock z pewnością nie wywarli na widzach takiego wrażenia, jak pojawiający się na kilkadziesiąt sekund amerykański przedsiębiorca. Nie wiemy tylko, co w tym jego filmowym epizodzie jest gorsze – wielki krawat Granta czy pstrokaty kwiat przypięty do marynarki Trumpa.

 

Donald Trump miał także przyjemność zagrać u boku gwiazd takich jak Whoopi Goldberg czy Bo Derel. W ostatnich latach biznesmen postawił na dokumenty pojawiając się na ekranie między innymi razem z Paris Hilton. Swoją karierę zakończył na produkcji You’ve Been Trumped z 2011 roku, który opowiada o luksusowych polach golfowych. 

 blog comments powered by Disqus