Najlepsze zwiastuny filmowe 2011 roku

Autor: Hagath
28 grudnia 2011

Zapraszamy do zapoznania się z naszym TOP 10 tegorocznych filmowych zwiastunów.

10. Green Lantern. Poniższy zwiastun jest świetnie wykonany. Mamy tu pewien zarys fabuły, a do tego prezentację niesamowitych efektów specjalnych. Nie mogło też zabraknąć budującej nastrój muzyki.

 

9. Idy marcowe. Zwiastun niewątpliwie zachęca do obejrzenia filmu. Już od pierwszych minut widać, że produkcja wciągnie nas w ciekawą, polityczną intrygę.

 

8. Chciwość. Wydarzenia przedstawione w tym filmie zmieniły wszystko. Oglądając zwiastun czujemy, jak świat zaczyna się walić. Razem z bohaterami próbujemy zmierzyć się z moralnymi rozterkami. Na dodatek w filmie zobaczymy samych znakomitych aktorów.

 

7. Larry Crowne. Mieszanka dramatu i komedii. Do obejrzenia filmu zachęcają umiejętnie wybrane sceny oraz znana obsada.

 

6. Sherlock Holmes: Gra Cieni. Od razu widać, że film wyciągnie z klimatu XIX wieku to, co najlepsze. Będzie nieco mrocznie, ale też intrygująco i wybuchowo. Nie zabraknie też odrobiny humoru.

 

5. The Dark Knight Rises. Ten zwiastun jest wyjątkowy. Nikogo chyba nie zdziwi, że bije kolejne rekordy oglądalności. Swoista gra dźwiękiem i obrazem sprawia, że niejednemu widzowi ciarki przechodzą o plecach. Film może szybko zyskać miano najlepszej części trylogii o Batmanie, jeśli będzie choć w połowie tak dobry jak poniższy zwiastun.

 

4. The Avengers. Zwiastun rozpoczyna się klimatycznie i widowiskowo. Monologowi Lokiego towarzyszą wybuchowe sceny oraz niesamowita muzyka. Następnie twórcy prezentują nam główną ideę filmu nie zapominając o humorystycznej atmosferze.

 

3. Prometeusz. Pierwszą trójkę otwiera jeden z najnowszych zwiastunów. Ridley Scott powraca do gatunku s.f. – gatunku, który poniekąd sam zdefiniował. Muzyka towarzysząca trailerowi tworzy klimat grozy. Łatwo też odnaleźć nawiązania do serii Obcy, którą inspiruje się produkcja.

 

2. Hobbit: Niezwykła podróż. Długo walczyliśmy ze sobą, gdy przyszło do decyzji dotyczącej pierwszego i drugiego miejsca w całym podsumowaniu. Ostatecznie jednak Hobbit znalazł się na drugim miejscu. Zapowiedź tego filmu należy do najbardziej oczekiwanych zwiastunów tego roku i chyba nie zawiodła żadnego fana.

 

1. Kot w Butach. Ten trailer po prostu musiał wylądować na pierwszym miejscu chociażby z jednego powodu. Oglądając go nie da się nie uśmiechnąć!

 

Jak Wam się podoba to zestawienie? Może macie jakieś własne propozycje? Fakt, że każdy ma inne gusta tylko inspiruje do dyskusji. Niestety, mimo długich rozmów, nie udało nam się umieścić wszystkich wartościowych tytułów. Miejmy nadzieję, że nam to wybaczycie.blog comments powered by Disqus