Nabór do Gildii Filmu

Autor: Redakcja
2 października 2016

Gildia Filmu poszerza skład redakcji! W związku z tym ogłaszamy nabór do działu aktualności.

Gildia Filmu Nabór

Dzięki byciu redaktorem Gildii Filmu możesz:

  • udoskonalić swoje umiejętności dziennikarskie,
  • poznać ciekawych ludzi,
  • zaistnieć w Sieci,
  • zyskać możliwość uczestniczenia w imprezach filmowych, pokazach prasowych oraz dostęp do przedpremierowych materiałów.
  • regularnie otrzymywać za swoją pracę i czas poświęcony pracy nad portalem DVD, książki oraz rozmaite gadżety związane z filmem.

Co oczywiste, poszukujemy przede wszystkim osób interesujących się filmem i dobrze czujących się w tej tematyce. Mile widziani są fani horroru, fantasy, science fiction, komiksów, a także wszelkiego rodzaju seriali.

Gildia Redakcja Nabór

Aktualnie potrzebujemy newsmanów. Taka aktywność pochłania mniej czasu niż pisanie długich tekstów, a jednocześnie doskonali umiejętności redaktorskie i pozwala na zdobycie doświadczenia, które może przydać się późniejszej pracy zarobkowej lub  działalności dziennikarskiej/blogerskiej. 

Newsman zajmuje się redagowaniem informacji prasowych oraz poszukiwaniem ciekawych tematów na aktualności i publikacją ich na stronie za pomocą systemu CMS (zapewniamy niezbędne szkolenie). Jeśli więc na bieżąco śledzisz newsy z filmowo-serialowego świata i chcesz się nimi dzielić, znasz zasadę odwróconej piramidy, to nasz zespół newsmanów jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Zapewniamy możliwość realizacji własnych pomysłów. Jeśli poza pisaniem newsów będziesz mieć ochotę na napisanie własnego artykułu - śmiało! Szczerze wspiramy naszych redaktorów i zachęcamy do samorealizacji.

Brzmi interesująco? W takim razie napisz kilka słów o sobie, opisz swoje kwalifikacje i/lub doświadczenie oraz wymień ulubione tytuły/gatunki filmowe lub ukochanych twórców i dołącz krótki tekst własnego autorstwa o tematyce filmowej. Nie zapomnij zaznaczyć, jakie stanowisko Cię interesuje.

Swoje zgłoszenie i/lub ewentualne pytania wyślij na: osti.gildia@op.pl. Czekamy na Ciebie!

Gildia Filmu Rekrutacjablog comments powered by Disqus